Vstupné dvere – dvere Vášho úspechu

Aké sú tie Vaše?

Vstup do Vášho domu, alebo bytu patrí k najdôležitejším oblastiam vo Vašom domove. Je to vstup nielen do Vášho domova, ale aj do Vášho života.

Života úspechu, prosperity, zdravia.

Nedarí sa Vám v práci, alebo vo Vašom podnikaní? Alebo Ste ešte nenašli tú správnu cestu vo Vašom živote? A čo Vaše zdravie?

V tom prípade sa poďme pozrieť na Vaše vchodové dvere. Dvere úspechu.

Energia do našich domovov vstupuje vchodovými dverami. Je to hlavný zdroj energie pre náš celý dom, alebo byt. Je to náš hosť, naša nová príležitosť, ktorá chce vstúpiť. A záleží už len na nás, akú energiu nám prinesie.

Ako je dobrým zvykom, skôr ako otvoríme dvere, najskôr zazvoníme. ???? Samozrejme za predpokladu, že sme sa ku vchodovým dverám dostali. ???? Že nám pred vstupom nebránili žiadne prekážky. Ako je neporiadok, neupravený chodník, alebo aj strom, alebo stľp stojaci pred vchodom.

Nemáte zvonček, alebo Vám nefunguje? Vaša nová príležitosť nebude čakať pred zavretými dverami, otočí sa a pôjde tam, kde jej prídu otvoriť.

A aké by mali byť vchodové dvere? 

Dvere by mali byť masívne a pevné. Ideálne by sa mali otvárať dovnútra. Dvere by mali byť čisté, nepoškodené a hlavne funkčné. Mali by sa otvárať ľahko. Pokiaľ sa dvere nedajú celé otvoriť, obmedzujeme novým  príležitostiam  naplno vstúpiť. A neporiadok za dverami nám môže vytvoriť prekážky v našom živote.  Páčia sa Vám dvere, ktoré sú sčasti sklenené?  Takéto dvere nám neprinesú do života stabilitu ani bezpečie.

Zámok sa Vám zasekáva a kľučka od dverí Vám vypadne hneď, ako sa jej chytíte?

A tak to bude pravdepodobne vyzerať aj s Vaším úspechom. Úspech sa Vám bude zasekávať a príležitosť, ktorú ste práve dostali, Vám doslova vypadne z rúk. Ale teraz už viete, čo mate urobiť. ????

Aby Ste ešte viac prilákali pozitívnu energiu do Vášho života, pred dverami nesmie chýbať červená rohožka.

Chcete ešte viac?

Vyzdobte si Vaše dvere podľa aktuálneho ročného obdobia. Krásne kvety na dverách, alebo pred hlavným vchodom, budú lákať nielen pohľady vašich susedov…

Máte otázky? Rada Vám na ne odpoviem. Napíšte mi.

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017