Janka Prochyrová

Konzultant Feng Shui a Kouč

 


Vitajte na mojej stránke.

 

„Vždy sa hovorí, že čas všetko zmení, ale v skutočnosti to musíte zmeniť sami.“ 
Andy Warhol.
 

Či už náhodou alebo úmyseľne, ocitli ste sa na stránkach, ktoré Vám môžu zmeniť život.Moje meno je Janka Prochyrová a som konzultantkou Feng Shui.Som 18 rokov šťastne vydatá a mojím životom ma sprevádzajú dve krásne deti.Od malička som pociťovala veľkú túžbu pomáhať ľuďom a preto, keď som sa rozhodovala pre svoje budúce povolanie, moja voľba bola jasná – zdravotná sestra.Vyštudovala som a pracujem ako zdravotná sestra – špecialistka.

Práca je veľmi náročná, ale vystihuje môj životný štýl – lásku, rýchlosť, zmenu a hlavne pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú – deti.
Popri svojej práci som mala a stále mám jednu veľkú vášen … a tou bolo umenie Feng Shui.Bolo až neuveriteľné čítať všetky knihy, kde som hltala každé slovo, ktoré sľubovalo harmonizáciu v každej oblasti nášho života. Všetko, čo som prečítala, som dávala hneď aj do praxe.
A začal sa meniť nielen náš byt, ale aj naše životy.

Prešlo niekoľko rokov a ja som sa rozhodla toto umenie študovať aj profesionálne.Ako každý, videla som okolo seba rôzne osudy ľudí, ktorým som chcela pomôct vniesť do ich života harmóniu, pokoj, lásku.Umenie Feng Shui ponúka úžasné možnosti ako nasmerovať náš život do rovnováhy tak, aby sme životom mohli kráčať s ľahkosťou a láskou.

Pokiaľ sa Vám nepáči Vaša realita, ktorú práve zažívate, dovoľte mi, stať sa Vaším sprievodcom na ceste ku Zmene, ktorá Vám prinesie nečakané a neuveriteľné zážitky a premení Vašu realitu na niečo nádherné.

Vaša Janka.

“Tvoje myšlienky sa stávajú tvojimi
slovami, tvoje slová sa stávajú tvojimi
činmi, tvoje činy sa stávajú tvojimi
zvykmi, tvoje zvyky sa stávajú tvojimi
hodnotami, tvoje hodnoty sa stávajú
tvojím osudom.”
 

Mahátma Gándhí


Certifikáty

Umenie Feng Shui nám
ponúka úžasné možnosti,
ako nasmerovať náš život
do rovnováhy tak, aby sme

životom mohli kráčať s
ľahkosťou a láskou.