RÁNO robí deň

“ Ďakujem Vám Janka, že ste vniesli do môjho života opäť radosť z každého dňa.“

Týmito slovami začala písať svoj mail Zuzka, u ktorej som bola na konzultácii. Bola unavená, vyčerpaná a potrebovala podporiť a zharmonizovať vzťahy.

Prvé moje kroky smerovali do jej spálne. To, čo som tam uvidela zodpovedalo jej objednávke vesmíru. Izba bola tmavá, naprataná všetkými vecami, ktoré, ale vôbec neslúžili ani na  oddych ani na príjemné chvíle strávené s partnerom.

Po navrhnutí riešenia sme sa rozlúčili a zanedlho mi prišiel tento mail. 

“ …po Vašom odchode,som sa hneď pustila do práce…a výsledok? Ten je úžasný.

Ráno, hneď po prebudení, ako otvorím oči, sa mi objaví úsmev na tvári. Moje oči spočinú na obraze, ktorý máme zavesený pred posteľou. Ležím ešte v posteli a v hlave sa mi vynárajú krásne spomienky, ktoré sme s manželom zažili. Zaujímavé je, že napriek tomu, že vstávam za tmy a obraz na stene nie je vidieť, moje oči a moja myseľ ho vidia.

Janka, určite už tušíte, že som si tam dala urobiť obraz z našej spoločnej fotografie s manželom. Teraz nielen spomíname na krásnu dovolenku, ale si plánujeme naše ďalšie strávené spoločné chvíle. ????

Samozrejme okrem toho som všetko poupratovala a manžel vymaľoval izbu na farbu, ktorú ste nám odporučila. Izba sa zosvetlila, rozžiarila. A nielen izba. ????

Takéto pozitívne vstávanie mi dodalo toľko energie, že som začala s upratovaním aj ďalších izieb.

Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu… Zuzka“

A ako začínate svoj deň, vy?

Porozmýšľajte, čo po prebudení by Vám vyčarovalo úsmev na tvári. A keď to objavíte, šup s tým do spálne.

Musíte, ale dávať pozor, aby predmet alebo obraz, ktorý si chcete dať do spálne neobsahoval veľa vodných prvkov. Voda v spálni, by nám skôr do života priniesla nestálosť a zbytočne napäté vzťahy.

Prajem Vám krásne vstávanie a slnečné dni.

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017