Prichádza deň D

Už sa len niekoľko krát vyspíme a budeme môcť privítať novú energiu, ktorá prinesie začiatok nového čínskeho roka, ktorý sa začína 25.1.2020, a začína sa kovovou Krysou.
A nie je to len začiatok roka, ale zároveň sa začína nové 12sť ročné obdobie, v ktorom nám budú vládnuť kovové energie.

Kovová Krysa nám prináša energiu jangovej vody. Jangová energia je energia aktívna, všetko dáva do pohybu, všetko zrýchľuje a stíhať jej budú iba tí, ktorí rok zemského Prasaťa využili na oddych a regeneráciu, aby načerpali nové sily.
Táto nová energia nám prinesie veľa nových príležitosti, či už v pracovnom alebo osobnom živote a môže sa nám stať, že kým sa my rozhýbeme, príležitosť nám doslova utečie medzi prsty.

Nový Rok, Maskot, Symbol Nového Roku 2020, Myš, Potkan

Kovové energie budú dohliadať nad našimi plánmi, ktoré sme si starostlivo pripravili, budú dozerať nad dodržiavaním pravidiel a funkčnosťou našeho života. Budú nás nabádať, aby sme sa zamysleli nad našou životnou cestou a pokiaľ nie je správna, aby sme našli tú správnu cestu, aby sme sa nebáli vykročiť a dokázali zmeniť svoj život na základe nových pravidiel, ktoré nám prinesú väčšiu kvalitu do života.

My sme pripravení.

Teraz sa nachádzame v medzi-období zeme, ktoré môžeme využiť na skľudnenie našej mysle, zastaviť sa na chvíľku a zamyslieť sa nad naším životom, nad tým, kam chceme smerovať, čo nové chceme pritiahnúť do života, čo chceme zmeniť. Tie odpovede nájdeme vo svojom vnútri, preto sa na chvíľu zastavme, izolujme všetko, čo nás rozptyľuje a ruší a v tichej meditácii hľadajme odpovede.

 

Naše domovy sme zbavili všetkého nepotrebného, nefunkčného, všetkého, čo si nechceme preniesť do budúceho roku.
Vyčistili sme naše telefóny, počítače, kontakty, ktoré nám už neprinášajú úžitok.
Dámy nazreli do svojich kabeliek a penaženiek 🙂 a zistili, že nie všetky veci, ktoré tam nosíme sú naozaj potrebné.
Do nového roku by nebolo rozumné vstúpiť ani s peňaženkou, ktorá drží svoj tvar silou vôle, farba sa nedá identifikovať a hlavne by zívala prázdnotou. Tam by sa vám peniaze moc nehrnuli.
A čo vaše auto, máte natankované? Lebo keď príde príležitosť, treba vyštartovať, nie sa zdržiavať na čerpacej stanici :).

A keď sme sa zbavili všetkého starého, čo nám už neslúži, uvoľnili sme miesto novým energiám.
Tie môžete prilákať do vašich domovov čerstvými kvetmi na stole, vôňou esenciálneho oleja, ktorý rozvonia celý váš príbytok.

Napríklad esenciálny olej Lemon je nazývaný aj ako “tekuté šťastie”, tak prečo nevstúpiť do Nového roku s touto vôňou?
Šikovné gazdinky si môžu prevoňať domov chutným jedlom.
Na stole by nemalo chýbať ovocie, hlavne také, ktoré je charakteristické pre váš región. Orechy, ako symbol bohatstva a nejakú sladkú dobrotu, ktorá symbolizuje sladkú budúcnosť.

Do Nového roku by sme mali vstúpiť s niečím novým, ideálne by sme to mohli mať oblečené na sebe, a keď zvolíte farbu červenú, bude to TOP.

Ráno by sme mali pootvárať okná aj dvere, aby sme starej energii umožnili odísť a privítali novú, aby sa jej u nás páčilo, mali by sme mať poupratované, koše na prádlo by mali zívať prázdnotou a sušiaky by mali byť zložené na svojich miestach a veci čisté a voňavé uložené v skriniach.
Všetky metly, vedrá a vysávače uložené tak, aby sme ich nevideli.

Rozhodne by sme nemali v tento deň prať, upratovať, pozerať hororové, bojové filmy a zaoberať sa negatívnymi myšlienkami, lebo kam sústredíme svoju pozornosť, tam vzniká naša realita.

Proste robte to, čo vám vyvoláva len príjemné emócie a pocity. Stretnite sa s ľudmi, ktorí vás podporujú a dodávajú silu, jedzte to, čo prospieva vašemu telu, spievajte, tancujte, stretnite sa s rodinou…

Nezabudnite sa poďakovať starému roku, že vám priniesol množstvo príležitostí aj skúseností. Mali vás posunúť ďalej.

Prajem vám, aby začiatok nového roka bol tým najkrajším začiatkom vašeho života.

S láskou

Janka

 

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017