Nové bývanie

Chcete využiť energiu jari pre svoje nové bývanie?

Výborný nápad. Ale ako vybrať naše nové bydlisko tak, aby sme v ňom prežili život podľa našich predstáv? Ako vybrať ten správny dom alebo byt ?

Dnešná doba je naozaj veľmi uponáhľaná a také môže byť aj naše rozhodovanie pri kúpe nehnuteľnosti. Niekedy nám stačí, že sa nám dom páči a je prijateľná cena.

Čo sa tak na chvíľu zastaviť, nadýchnuť sa a vnímať, čo nám dom o sebe prezradí. A nielen dom, ale aj jeho okolie.

Často si povieme, že ten neporiadok okolo si predsa poupratujeme, kvapkajúci kohútik opravíme, a to, že majitelia domu sa práve rozvádzajú ani nepostrehneme. Alebo kupujete práve dom, ktorý je v dražbe, lebo majitelia nie sú schopný dom splácať?

Veľmi dôležitý je aj pôdorys domu. Nepravidelné domy vyzerajú možno zaujímavo, ale bývanie v nich je náročnejšie. Vznikajú nám tam priestory, ktoré buď chýbajú, alebo lepšia varianta je, keď vznikne priestor, ktorý je naviac. Tieto oblasti sa potom musia ošetriť, aby sme celkový pôdorys dali do rovnováhy a harmónie.

Čo sa stane, keď sa nasťahujeme do takéhoto domu? Pôvodný majitelia tu síce už nebývajú, ale energia, ktorú tu zanechali zostáva v dome. A my s ňou. Začína pomaly na nás pôsobiť, či už chceme, alebo nie. Je všade…v stenách, v podlahe, v priestore a aj v nábytku, ktorý nám pôvodní majitelia zanechali.

Preto, pri každej kúpe nehnuteľnosti, skôr ako sa nasťahujete, je treba urobiť dôkladnú očistu priestoru. Okrem bežného upratovania a maľovania stien, treba priestor očistiť od starých a negatívnych energií. Napríklad soľou, zvukom – tu môžeme použiť kovovú zvonkohru, ktorá nám priestor nielen očisti, ale aj zlepší prúdenie energie priestorom, alebo môžeme použiť vonné tyčinky.

Možno Vám čistenie priestoru dá trošku zabrať, ale Vaša vynaložená námaha sa Vám určite oplatí.

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017