Môj skutočný príbeh

Podelím sa s vami o jeden môj príbeh, ktorý som zažila, keď som sa prvý krát stretla s názvom Feng Shui.

Bolo to pred vyše 12.rokmi, keď sa mi do rúk dostala malá knižka Feng Shui. Mám rada nové veci a knihy milujem, tak som sa hneď pustila do čítania.
Dovtedy som nič také nečítala ani nepočula, tá kniha mi pripadala, ako z iného sveta. …Zrazu niekto písal, že premiestnením nábytku…kvetín…uprataním priestoru…sa nám môže zmeniť život, vo všetkých oblastiach vášho života.

Musím sa smiať, dobre si pamätám môj prekvapený výraz…plný nedôvery, keď som knižku dočítala.
Som, ale človek, ktorý preveruje všetko, čo sa v knižkách napíše. Pustila som sa do práce…, lebo,… čo ak to náhodou funguje ?
Povedala som si, že najlepší dôkaz pravdivosti získam tým, že si aktivujem…. samozrejme, bohatstvo.

….bohatstvo… ???? našla som oblasť bohatstva a pustila som sa do práce. Bola som z toho veľmi vzrušená, srdce mi neskutočne bilo…aj teraz pri písaní tohto článku…cítim jeho zrýchlený tlkot…ako vtedy.

Ja som bola na materskej a manžel pracoval ako programátor…tak do tejto oblasti som umiestnila jeho počítačový stôl. Bola som kúpiť krásne rozkvitnutú, fialovú kvetinku…písalo sa tam, že to treba. Postavila som ju vedľa počítača, všade som poutierala prach a vyhodila som zbytočné papiere. Tak a hotovo.

Čakala som, čo sa stane…nebolo tam napísané, kedy to začne fungovať, ako dlho mám čakať….tak som si povedala, počkám dva mesiace….zdalo sa mi to dosť dlhá doba, aby sa to „niečo“ prejavilo.

Písalo sa tam, že či už tomu budeme dôverovať alebo nie…bude to fungovať…to sa mi najviac páčilo. Mala som už prečítané nejaké knihy od L. Hayovej a tá písala, že čomu uveríme, to pritiahneme do svojho života….len niekedy je ťažké uveriť niečomu, čo nám mozog nechce prijať…A tu zrazu písali…funguje, či veríš alebo neveríš….supééééér.

Rozhodla som sa tomu aktivovanému miestu dôverovať….aby bola sranda. A na znak svojej dôvery som sa rozhodla spraviť malý test….veď ináč to nejde.

V tej dobe sme žili v prenájme, od jednej výplaty do druhej….nemali sme sa zle…tie výplaty neboli až také malé.

Rozhodla som sa, že si zoberiem katalóg, vtedy ešte Quelle, zapozerám sa do neho a všetko, čo sa mi bude páčiť si objednám. Aj sa tak stalo, objednala som si šaty za 3200SK. Bola to pre nás veľká suma, len tak vyhodiť, ale hovorila som si….máš aktivovaný priestor bohatstva….musí sa niečo stať…pri najhoršom sa nestane nič…ale musí sa to otestovať.
Šaty boli na dobierku a prinajhoršom by sa im vrátili naspäť. Manželovi som nič nepovedala, aby mi nepokazil atmosféru ????

Po mesiaci som našla lístok v schránke, že na pošte ma čakajú tie nádherné šaty…

Už som od nich len krôčik….lístok som si dala do peňaženky a zahrala som sama sebe scénu z filmu…zajtra si ich pôjdem vyzdvihnúť..Snažila som sa byť veselá…no musela som byť tak trošku herečka…šaty na dosah a peniaze nikde. Ale hovorila som si, že je to len hra…ktorá nevyšla.

Večer prišiel môj manžel, tajomne sa usmieval a prezradil mi prekvapenie….dostal svoju prvú odmenu za prácu, áno, presne 3200 SK.

Nikdy nezabudnem na tu chvíľu…slzy mi tiekli od šťastia….samozrejme na druhý deň som si išla šaty vyzdvihnúť.

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017