Milujem obrazy.

Tiež ste na tom rovnako? Ja sama ich mám doma niekoľko.

Každý obraz v našom priestore nám pomáha doladiť atmosféru daného miesta. Tak napríklad do kuchyne si dávame obrazy s motívom ovocia, kávy alebo dobrého jedla.V obývačke zase nájdeme zavesené motívy kvetov, krajiny, abstraktného umenia…

Samozrejme pri výbere obrazu, ktorý má skrášľovať náš domov, nás vedie naša intuícia. Nekúpime si predsa obraz, ktorý sa nám nepáči. Ale v našich domovoch často na stenách visia aj obrazy, ktoré sme dostali, alebo aj zdedili, napríklad po našich starých rodičoch.

Každým obrazom a jeho motívom si do našich životov priťahujeme určitú energiu. Tým nechcem povedať, že by sme sa mali vzdať obrazov, ktoré sú pre nás dôležité a krásne. To určite nie. Stačí, keď budeme vedieť, ktorý motív nás bude podporovať a tým nám do života prinesie príležitosti, po ktorých túžime, alebo nás bude oslabovať a prinesie nám opak toho, čo sme si vysnívali.

Čítate, čítate a stále neviete, aký obraz sa kam hodí?

Teraz si k tomu povieme niečo viac, aby som Vás trošku inšpirovala.

Začíname najdôležitejším miestom – spálňou. Prečo je spálňa taká dôležitá? O tom si budeme rozprávať vo Večernej školičke vo vašom meste. Teraz sa vráťme k obrazom. ????

Do spálne určite nepatrí obraz, na ktorom je motív vody. Obraz vodopádu môže byť nádherný, ale nie vo vašej spálni. Prinieslo by vám to do vzťahu napätie, nezhody a to nielen s partnerom. Môžete si tam zavesiť obraz vytvorený z vašej krásnej dovolenky, na ktorej ste boli spolu s partnerom.

A čo, keď partnera nemáte?  V tom prípade pouvažujte o obraze, ktorý  pre Vás symbolizuje Váš budúci vzťah. Môže vyzerať napríklad aj takto:

Alebo…,to si už musí doplniť každý sám, každý z nás je iný, a preto máme inú predstavu o tom, čo by malo na obraze byť. Najdôležitejšie je, aby symbol predstavoval pár.

A kam zavesíme obraz vodopádu?

Ten nám urobí najlepšiu službu v oblasti Kariéry, alebo v oblasti Bohatstva. Oblasť Kariéry nájdeme uprostred steny, kde sa nachádzajú vstupné dvere do miestnosti. Keď stojíme vo dverách a pozeráme smerom do miestnosti, oblasť Bohatstva sa nachádza v ľavom zadnom rohu.

Tak čo, už sa obzeráte po byte a hľadáte to správne miesto?

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017