Máte doma šťastie?

Ako zistíte, či máte doma šťastie? Napíšem Vám jeden príbeh.

Ráno som prišla domov z práce. Mali sme náročnú nočnú. A už som sa tešila do postele. ????

Otvorila som dvere a už ma vítali moje neterky. Danka a Natálka. Boli u nás na víkend aj s mojimi svokrovcami. Hneď ráno chceli vyraziť, lebo cesta domov im trvá niekoľko hodín. Vychystala som ich, rozlúčili sme sa a rýchlo spať.

Už som sa chystala vkľznuť do postele, keď mi môj manžel povedal: “ Vieš čo, včera bola Danka dosť smutná, že už musia na druhý deň odísť. Chcela zostať ešte niekoľko dní. Ale, vieš čo je zaujímavé? Keď som sa opýtal, prečo by chcela zostať, jej slová mi doslova vyrazili dych.“ Povedala: “ Ja by som chcela zostať, lebo u vás doma máte šťastie.“

Hneď ma prešiel spánok a slzy sa mi natlačili do očí. Danka má len 9 rokov, je to veľmi vnímavé a inteligentné dievčatko. A tieto jej slová mi rozžiarili deň. Stále mi v ušiach znejú…lebo u Vás doma máte šťastie.

…čo pre 9 ročné dieťa znamená šťastie? Je to vnútorný pocit, viac dôvodov na úsmev, pocit istoty, viac voľnosti…? Alebo…?

Danka mi dala energiu nielen do dnešného dňa, ale dala zmysel tomu, čo ma tak fascinuje a čomu ja venujem svoju energiu. A tým je umenie Feng Shui.

Zamysleli ste sa niekedy aj vy, akú energiu máte u Vás doma? Máte doma šťastie?

Opýtajte sa detí. Deti vedia veľmi ľahko a dobre vnímať energiu okolo seba.

A pokiaľ sa dozviete niečo, čo by ste najradšej zmenili…urobte prvý krok. Krok, ktorý Vám prinesie zmenu.

Pozvite šťastie do svojich domovov pomocou umenia Feng Shui. 

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017