Keď sa láska podarí…

Aj vy dostávate listy, ktoré Vám rozžiaria deň?

Feng Shui ako rozprávka

Poznám moju Janku a žijem s ňou už vyše 20 rokov.

Ale keď som ju dnes po prvý raz videl “v akcii” v roli školiteľky a lektorky, keď viedla svoju “školičku” v Žiline, uvedomil som si, že táto žena má v sebe vrodený talent odovzdávať a sprostredkovávať ľuďom informácie, ktoré majú moc meniť ich životy k lepšiemu ( viem  to z vlastnej skúsenosti, keďže máme “kopu” spoločných zážitkov, ktoré mnohokrát hraničia so zázrakom ).

Spôsob, akým Janka rozpráva o svojej milovanej, a pritom tak komplexnej téme, akou bezpochyby Feng Shuei je, je jednoducho úžasný.

V jej blízkosti sa ocitáte vo svete rozprávky, kde je všetko možné, a kde ste Vy ( spolu s ostatnými účastníkmi školičky ) súčasťou deja. A čo viac – Vy priamo dej tejto rozprávky tvoríte!
Každá Vaša otázka určuje smer, akým sa dej bude uberať a každá jej odpoveď pred Vami otvára nové obzory a cesty, po ktorých sa Váš život a Vy osobne môžete uberať.

Janka na každú otázku odpovedá s ľahkosťou, ako keby ste sa pýtali na nejakú banálnu, triviálnu vec.
Jej odpoveď je jednoduchá, logická, častokrát vtipná, ale napriek tomu v sebe skrýva hlboké vedomosti.

A tak len počúvate a počúvate, a nechávate pracovať Vašu fantáziu, ktorá prispôsobuje túto rozprávku Vaším potrebám a predstavám.

A zrazu je tu koniec školičky a Vy zistíte, že Vám tieto dve hodiny nestačia, a že potrebujete dalšie dve hodiny. A potom ďalšie dve hodiny, …

 

Ako je to možné?

Jednoducho – každá jej odpoveď, každý kúsok informácie, ktorý Vám Janka podáva, v sebe skrýva roky driny a štúdia „zdanlivo“ vzájomne sa vylučujúcich a  protichodných faktov, ktoré však napriek tomu dávajú zmysel, ak sa im človek otvorí a plne ich pochopí
( dobre si pamätám, koľkokrát si Janka búchala hlavu nad týmito rozpormi, ktoré jej nedávali zmysel. Ale ten pocit víťazstva, keď prišiel moment AHA a veci do seba zapadli, stál za všetko jej úsilie ).

 

Takže ak máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti ohľadom svojho života, alebo cítite, že by ste chceli vo svojom živote niečo zmeniť, alebo jednoducho máte chuť skúsiť si vytvoriť svoju vlastnú rozprávku, neváhajte a kontaktujte Janku.

Určite to neoľutujete.

Viem to, pretože s ňou žijem ????

Marek

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017