Každý deň má svoju „energiu dňa“, využite ju vo svoj prospech.

Každý deň má svoju „energiu dňa“, využite ju vo svoj prospech.

Funguje to, práve som to otestovala.
Dnes som sa rozhodla, že zvesím zo steny na chodbe obrázky vodopádu, ktoré som tam asi pred mesiacom zavesila.
Chcela som ich už zvesiť, lebo odkedy tam visia, náš život sa naozaj veľmi zrýchlil.
Manžel začal veľmi neskoro chodiť z práce, dcéra sa rozhodla, že chce začať žiť sama s priateľom a do týždňa sa odsťahovala….tak som si povedala, najvyšší čas spomaliť, obrázky pôjdu dole.
Chodbu máme v oblasti – múdrosť, zem- , tak som išla pohľadať nejaké obrázky na internete. Hovorila som si, že najlepšie tam budú obrázky krásnej krajiny a ideálne krajiny, ktorú chceme s manželom navštíviť. Našla som, vytlačila som, vložila do rámov a išla ich zavesiť na miesto, kde pred tým boli obrázky vodopádu……
….najskôr mi vypadol klinec zo steny, nevadí…doniesla som si kladivo a ďaľší klinec, keď už som zatĺkala asi štvrtý , s ktorým vypadla aj omietka, spomenula som si, že som si nepozrela, akú energiu má dnešný deň…..Utekala som k počítaču to hneď zistiť. “ Tapír“ – prečítala som si, “ tento deň vám nedovolí urobiť nič, čo pre vás nie je dobré“.

Tie obrázky tam proste nemajú byť.
Tak som začala s obrázkami chodiť po dome, kde by sa mi asi tak hodili…a zrazu som uvidela to správne miesto. Klince išli ľahko zatĺcť a krásne tam visia.
V tom ma napadlo, že som sa ani nepozrela, do ktorej oblasti som ich pripevnila.
„Je to zóna vzťahov“…zrazu som si uvedomila….dva rovnako veľké, štvorcové, oranžové rámy a v nich vysnívaná naša spoločná krajina v oblasti Vzťahov. Lepšie to „energia dňa“ ani nemohla vymyslieť, bolo to dokonalé.

Som s toho nadšená, ďakujem.
Musela som sa s vami podeliť o tento úžasný zážitok.
Krásny deň.

Janka

Najnovšie články

Základný kurz
4. februára 2018
Čo je to koučing a čo Vám prinesie?
2. septembra 2017
Ako sa zmení Váš život s Feng Shui?
2. septembra 2017